Witamina D3 dla Ayherb dla dorosłych i dzieci. Słońce w apteczce: najlepsze suplementy witaminy D z iHerb

 • sprzyja prawidłowej absorpcji wapnia i fosforu;
 • normalizuje hormony, zdolności rozrodcze;

Witamina stabilizuje układ rozrodczy u kobiet i cykl menstruacyjny. Wystarczająca ilość witaminy pozwala przedstawicielom pięknej połowy ludzkości znosić stres fizyczny i psychiczny. Również D3 utrzymuje dobrą kondycję skóry i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia.

Witamina jest szczególnie ważna dla kobiet w ciąży i matek karmiących!

U mężczyzn witamina D stabilizuje produkcję testosteronu i czynność tarczycy. Ta witamina jest również ważna dla osób po 50 roku życia. Zapobiega nowotworom oraz chorobom serca i naczyń krwionośnych. W przypadku dzieci D3 odgrywa dużą rolę. Odpowiada za rozwój małego organizmu i zapobiega niektórym chorobom.

Korzyści z amerykańskich leków

praktycznie nie ma platform handlowych, które dostarczałyby biologicznie aktywne dodatki. Na rynku rosyjskim obecny jest tylko Aquadetrim, który w większości przypadków powoduje alergie zarówno u dzieci, jak iu dorosłych. Ponadto lek ten zawiera alkohol benzylowy, który jest niezwykle niebezpieczny dla organizmu.

Wybierając suplement z Ayherb, warto zwrócić uwagę na następujące parametry:

California Gold Nutrition Witamina D3

 • Formularz zwolnienia . Może to być płyn, kapsułki, tabletki do żucia lub spray. Krople są produktem silnie skoncentrowanym, produkowane są głównie dla dzieci i mogą zawierać naturalne aromaty. Musisz tylko wybrać rozwiązanie olejowe. Żelki są również pyszne i są przeznaczone dla małych dzieci. Dorosłym lepiej jest wybierać kapsułki, są wygodniejsze i przyjemniejsze w przyjmowaniu. Spray zawiera małą dawkę, jest drogi, ale wchłania lepiej niż inne typy i jest łatwy w dozowaniu.
 • Stężenie substancji czynnej . Warto dawać pierwszeństwo witaminom z Ayherb w dawce co najmniej 500 IU.
 • Forma składnika aktywnego . Najlepszym wyborem jest cholekalcyferol. Na Ayherb możesz kupić liposomalną formę witaminy D3. Szybciej i pełniej się wchłania, szybko likwidując niedobór. Wysoką biodostępność zapewniają liposomy.

Na iherbie lepiej wybrać witaminę D z wapniem lub K2. Z Sa wszystko jest jasne, pracuje w tandemie z D3. Do czego służy K2? Odpowiada za odkładanie się wapnia, czyli za jego dystrybucję we właściwych miejscach. K2 zapobiega zwapnieniu, kieruje Ca do tkanki kostnej i zębów. Wraz z D wzmacniają kości, zapewniają zdrowie serca i tętnic.

Pacjenci w wieku powyżej 50 lat muszą przyjmować D z K2. Dawka ostatniej witaminy wynosi 100-180 mcg.

Dla dzieci wystarczy 45 mcg K2 dziennie, a dla dorosłych do 50 lat – 90-100 mcg.

5 najważniejszych witamin D3 dla dorosłych

Przygotowałem dla Ciebie listę najskuteczniejszych suplementów diety z kalcyferolem na Ayherb dla dorosłych. Pomoże Ci w nawigacji i wyborze najlepszego leku.

Witaminy D dla dorosłych

Solgar Naturalna witamina D3 w kapsułkach (10000 IU)

Suplement o wysokim stężeniu IU firmy Solgar jest stosowany w przypadku ciężkiej choroby kości. Dostępny w postaci kapsułek. Zaleca się spożywać nie więcej niż jeden dziennie, ponieważ zwiększa się zawartość IU w preparacie. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem!

Kapsułki są bez smaku, zapachu i nie powodują skutków ubocznych. Nie zawiera witamin – tylko D3. Możesz go kupić i przeczytać recenzje pod linkiem poniżej.

Solgar Vitamin D3 Capsules on iHerb Doskonały stosunek jakości do ceny
Cena na Ayherb: od 13,84 USD
Ocena (2020): 4,8

Naturalny, wysokiej jakości suplement diety z witaminą D3 w bardzo atrakcyjnej cenie. W puszce znajduje się 360 kapsułek, a biorąc pod uwagę, że zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki witaminy co drugi dzień opakowanie powinno wystarczyć na dwa lata. To świetna opcja dla rodzin z kilkoma osobami dorosłymi. Wysokiej jakości witamina, wyprodukowana bez użycia szkodliwych substancji syntetycznych. Baza olejowa zapewnia całkowite wchłanianie przez organizm.

Klienci IHerb docenili zalety tej konkretnej marki. Jednoznacznie polecają go do zakupu, powołując się na jego wysoką jakość, przystępny koszt i dużą objętość opakowania. Działanie witaminy jest w pełni zgodne z deklaracjami producenta – wiele osób z poważnymi schorzeniami czuje się znacznie lepiej. Występuje negatywność, ale nie jest ona związana z jakością leku, ale ze słabą usługą dostawy i występowaniem alergii.

Najpopularniejsza witamina D3
Ayherb Cena: od 9,92 USD
Ocena (2020): 4,9

Bardzo duży słoik, który przy zalecanym sposobie podawania wystarcza na prawie półtora roku. Firma jest dobrze znana, od niej na Ayherb jest dość duży wybór biologicznych dodatków do żywności. Jakość i asymilacja są również na pierwszym miejscu. Witamina D3 tej firmy jest odpowiednia dla wegetarian, ponieważ jest wytwarzana bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Jako bazę olejową użyto oliwy z oliwek. Jedna kapsułka zawiera 5000 IU witaminy.

Kupujący w witaminie tej marki są zadowoleni ze wszystkiego – niewielki rozmiar kapsułek, akceptowalny koszt, optymalna dawka dla osoby dorosłej. Osoby, które przeprowadziły testy, zapewniają, że po zażyciu leku poziom witaminy w organizmie wzrasta do normy. A kobiety zauważają przyspieszony wzrost włosów i poprawę stanu skóry. Większość negatywnych recenzji ma związek z wysyłką – niektórzy kupujący nie otrzymują zamówień.

Optymalne dozowanie
Cena Ayherb: od 6,07 USD
Ocena (2020): 4,8

Za optymalną uważa się dawkę 5000 IU dla preparatów witaminy D3. Przeznaczony jest do codziennego spożycia, w pełni zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na witaminę, nawet w zimnych porach roku. Jak na duży słoik zawierający 180 żelatynowych kapsułek cena jest bardzo niska. Do produkcji leku nie wykorzystuje się aromatów i alergenów, skład ogranicza się do witamin, oliwy z oliwek, wody, żelatyny i gliceryny. Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie, według uznania lekarza dawkowanie można zmienić.

Wielu klientów Ayherb używa tego suplementu diety od ponad roku i są w pełni zadowoleni z jego jakości. Kapsułki są małe, gładkie i łatwe do połknięcia. Efekt odbioru nie trwa długo – pojawia się siła, zostaje przywrócona ochronna funkcja organizmu, poprawia się kondycja skóry i włosów. Istotne z negatywnych recenzji – niektórzy kupujący uważają, że dawka witaminy jest zawyżona w opisie, ponieważ jej poziom w organizmie nie wzrasta po spożyciu (na podstawie wyników testów).

Najlepsze witaminy D3 dla noworodków

Od samego urodzenia dziecka i przez cały czas karmienia piersią pediatrzy zalecają podawanie mu niewielkiej ilości witaminy D3, przeznaczonej specjalnie dla noworodków. Do pierwszego roku życia zalecana dawka to około 400 IU. Na stronie internetowej IHerb można znaleźć wiele produktów przeznaczonych dla niemowląt.

Cena Ayherb dla alergików : od 8,79 USD
Ocena (2020): 4,8

Lek dobrej jakości, na który rzadko rozwija się reakcja alergiczna. Wykonany na bazie oleju kokosowego ma standardową dawkę 400 IU na kroplę. Produkt nie zawiera aromatów i barwników, nie pachnie, posiada neutralny smak. Po dodaniu do soku lub mleka dzieci tego nie czują, więc przyjmują to bez kaprysów.

Wielu rodziców, którzy zamówili tę witaminę od Ayherb, uważa, że ​​jest ona wysokiej jakości i skuteczna. Dają go dzieciom każdego dnia i szybko zauważają pozytywny wpływ na organizm i nastrój. Jednak niektórzy kupujący są niezadowoleni z wysokiej ceny suplementu, mimo że w butelce o pojemności 20 ml znajduje się tylko 2,25 ml produktu.

Najpopularniejsza witamina D3 dla noworodków z Ayherb
Cena za Ayherb: od 14,57 USD
Ocena (2020): 4,9

Jedna z najpopularniejszych witamin D3 dla noworodków na stronie Iherb. Wykonany na bazie oleju kokosowego jest lekkostrawny. Przeznaczony dla dzieci poniżej pierwszego roku życia. Zalecane dawkowanie (400 IU) wystarcza już po jednej kropli witaminy. Produkt można kapać na jedzenie lub sutek. Produkt nie zawiera konserwantów, aromatów i innych szkodliwych substancji. Smak jest neutralny, nie ma zapachu.

Rodzice uwielbiają suplementy witaminowe tej marki. Ich zdaniem jest to naturalne, bezpieczne i bardzo zdrowe dla dzieci. Ze względu na neutralny smak i małą objętość krople są łatwe w dozowaniu. Pomimo małej objętości bańki utrzymuje się bardzo długo. Zgodnie z zachowaniem swoich dzieci dostrzegają dobroczynne działanie witaminy – dzieci stają się spokojniejsze, ale jednocześnie aktywne, rzadziej chorują. Niezadowolenie niektórych kupujących jest spowodowane pojawieniem się alergii u dziecka i nieracjonalnie wysokim kosztem produktu.

# 5 UpSpring Krople witaminy D3

UpSpring, Krople witaminy D3, niemowlę, 20 ml

Kolejne krople na bazie oleju kokosowego. Formuła leku jest niezwykle prosta; podczas jego wytwarzania witamina D jest po prostu rozpuszczana w bazie olejowej. Suplement diety świetnie sprawdzi się zarówno dla malutkich niemowląt, jak i uczniów. Dzieciom poniżej pierwszego roku życia należy podawać 1 kroplę dziennie na każde 400 IU. Lek jest dostępny w małych buteleczkach 2,25 ml.

 • czasami są wysyłane w plastikowej butelce i bez pipety;

Kto musi przyjmować suplementy witaminy D.

Normalne życie w każdym wieku jest niemożliwe bez kalcyferolu. Jest niezbędny dla osób wszystkich kategorii, od dzieci po osoby starsze.

Istnieje opinia, że ​​ludzie w regionach południowych nie potrzebują odbioru terapeutycznego i profilaktycznego, ponieważ jest on wytwarzany w warstwach skóry pod wpływem światła słonecznego. Współcześni lekarze uznali tę opinię za błędną z pewnych powodów:

 • Po pierwsze, światło ultrafioletowe przyczynia się do produkcji pierwiastka tylko o wskaźniku powyżej 3. Wskaźnik osiąga się dopiero latem od 11 do 15 godzin.
 • Po drugie słońce nie jest w stanie przeniknąć przez warstwy kremów, balsamów wzmocnionych filtrem UV. Podobne zjawisko występuje w przypadkach korzystania z łóżek opalających.

Szczególnie ważne jest utrzymanie normalnej ilości D dla osób z następującymi chorobami:

 • rak piersi (w tym historia rodzinna);
 • menopauza, bolesny zespół napięcia przedmiesiączkowego, nieregularne miesiączki;
 • niewystarczająca lub nadmierna produkcja hormonów płciowych;
 • problemy z poczęciem i urodzeniem dzieci;

BAA jest stosowany w leczeniu utajonych postaci gruźlicy, wirusowego zapalenia wątroby typu C, w celu utrzymania pacjentów z HIV.

U niemowląt w pierwszym roku życia kalcyferol pomaga zapobiegać i eliminować krzywicę.

Pierwiastek pomaga kobietom w ciąży uniknąć przeziębień, cukrzycy ciążowej, problemów przy porodzie (cesarskie cięcie, przedwczesne skurcze, napięcie mięśni, stan przedrzucawkowy).

Przeciwwskazania i szkoda

 

Głównym zakazem przyjmowania leku jest nadwrażliwość. Ponadto witamina D jest wykluczona przy aktywnych postaciach gruźlicy płuc, hiperkalcemii i niezdolności nerek do przetwarzania wapnia.

Wielokrotne przekroczenie dawek jest niebezpieczne w przypadku pojawienia się zaburzeń trawiennych, zaburzeń neuropoznawczych. U dzieci z nadmiarem dochodzi do opóźnień w rozwoju tkanki płucnej (w tym wewnątrzmacicznej).

Najlepsze suplementy witaminy D z iHerb

Spośród wszystkich suplementów cholekalcyferolu, Ayherb ma swoich liderów. Ocena witamin opiera się na opiniach czytelników recenzji. Produkty na liście są posortowane od najpopularniejszych do najmniej popularnych. Możesz wpłynąć na ocenę, głosując na 2 leki. Press Plus for Positive, Minus for Negative California Gold Nutrition, Krople witaminy D3 dla dzieci, ChildLife, Witamina D3 dla dzieci, Naturalny aromat jagodowy Solgar, Kostki U, Wapń dla dzieci z D3, Lemoniada różowa, Jagody, Smaki truskawkowe

Now Foods, Liquid Vitamin D-3

Now Foods Tabletka witaminy D-3 o wysokiej mocy (2000/5000 IU)

Witamina D3 w Ayherb od popularnej firmy Now Foods pomaga uzupełnić kalcyferol w organizmie i odbudować układ kostny. Witryna zawiera opcje z 2000 IU i 5000 IU. Dobrze przyjęty i nie powoduje skutków ubocznych.

Lek otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Przyjmuj jedną kapsułkę co 2 dni z posiłkiem bogatym w tłuszcz lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Teraz obniżona cena wynosi 8 USD.

Teraz Foods D3 Tablet


Aleksandra Kowalski

Edytor serwisu

Rate author
iHerba Polska