Jak wyglądać 30-35 lat w wieku 40 lat

Jak wyglądać 30-35 lat w wieku 40 lat

Każda dziewczyna, kobieta marzy o tym, by wyglądać młodziej niż w swoim wieku. W miarę zbliżania się oceny 35-40 coraz częściej myślimy o tym, jak wyglądamy, w jakim stanie jest skóra, jak widoczna jest „pomarańczowa skórka”. Mierzymy wymiary talii, bioder, klatki piersiowej, stajemy na wadze i marzymy o zobaczeniu tak cenionych 55 kg.
Oto kilka zasad, jeśli będziesz ich przestrzegać, staniesz się szczupły, atrakcyjny, wesoły. Dodatkowo zwiększy się Twoja wydolność, poczujesz się znacznie lepiej pod względem zdrowotnym.

A więc:

1. Regularne sporty. Może to być wszystko: bieżnia, trening siłowy, aerobik, może jakieś ćwiczenie grupowe. Wybierz to, co lubisz najbardziej i oczywiście biorąc pod uwagę swoje zdrowie. Pożądane 2-3 razy w tygodniu.

2. Prawidłowe odżywianie. Całkowicie wyklucz z diety wszystkie produkty zawierające cukier, białą mąkę (premium), a także ziemniaki, biały ryż, banany, rodzynki. Cukier można zastąpić suszonymi owocami lub owocami. Zamiast białej mąki używaj pełnoziarnistej mąki żytniej. Pamiętaj, aby jeść mięso, ryby, jajka, nabiał i sfermentowane produkty mleczne. Porozmawiaj z lekarzem o stosowaniu suplementów diety. Na przykład olej rybny. Jest niedrogi i bardzo przydatny. Wybierz ponownie, biorąc pod uwagę twoje zdrowie.

3. Dostać dużo świeżego powietrza. Jeśli rytm życia na to pozwala, zamień podróż w transporcie publicznym lub prywatnym na spacer. Wskazane jest pokonywanie 2-3 km dziennie.

4. Odpowiedni sen jest niezbędny. Idź spać nie później niż 23 godziny. Sen powinien trwać 6-8 godzin.

5. Pozytywne emocje , regularny seks, robienie tego, co kochasz i staraj się widzieć we wszystkim tylko dobro. Nie płacz, nie przeklinaj, nie złość się, naucz się powstrzymywać w nieprzyjemnych sytuacjach.
Postaraj się przestrzegać tych zasad przez co najmniej miesiąc. Wyniki będą bardzo mile zaskoczone.

Aleksandra Kowalski
Aleksandra Kowalski
Edytor serwisu
Rate author