Fryzury ślubne na długie włosy – 20 pięknych pomysłów (zdjęcie)

Fryzury ślubne na długie włosy: 20 pomysłów

Wybór idealnej fryzury ślubnej jest równie trudny i wymagający jak znalezienie kreacji. Zwłaszcza jeśli masz długie włosy – wtedy liczba opcji jest prawie nieograniczona! Zebraliśmy już 20 ciekawych rozwiązań, które pomogą Ci w pomysłach i inspiracjach!

1. Delikatne ślubne klasyki

Obszerne fryzury ślubne natychmiast zmieniają się po złożeniu z małych, chaotycznych loków. Zostaw kilka luźnych pasm z przodu i podnieś te same zwiewne dodatki.

Delikatna klasyka - Fryzury ślubne na długie włosy

2. Klasyka wolumetryczna z diademem

Cienka świąteczna tiara ma niesamowitą właściwość, która wizualnie rozjaśnia najbardziej obszerne i masywne fryzury. I tak uzyskasz wysoką stylizację, jeśli chcesz całkowicie zebrać długie włosy.

Obszerny klasyk z tiarą - Ślubne fryzury na długie włosy

3. Fryzura księżniczki z grzywką

Ta fryzura sama w sobie wygląda bajecznie, a dekoracja kwiatowa tylko potęguje ten efekt. Nawet najbardziej obszerny welon z góry będzie pasował organicznie i odpowiednio.

Księżniczka Fryzura z Grzywką - Ślubne Fryzury dla Długich Włosów

4. Niechlujna bułka z welonem

Nie ma potrzeby maskowania niekończących się spinek do włosów i niewidzialności, jeśli cienka, długa woalka może być przeciągnięta przez włosy. Celowo rozczochrana bułka z wystającymi i opadającymi lokami jest do tego idealna.

Niezdarny kok z welonem - Ślubne fryzury na długie włosy

5. Bułka z asymetryczną spinką

Duże spinki do włosów i tiary są najczęściej mocowane z przodu lub z tyłu dokładnie wzdłuż belki. Aby fryzura była bardziej oryginalna, wystarczy celowo asymetryczną dekorację i przesunąć ją dalej na bok.

Asymetryczna spinka do włosów - fryzury ślubne dla długich włosów

6. Spektakularne tuftowane loki

Aby uniknąć nieprzyjemnego efektu, gdy tył ma luksusową objętość, a góra i boki są idealnie gładkie, użyj lekkiego bouffantu. W ten sposób możesz unieść włosy na czubku, długich grzywkach i bocznych pasmach.

Spektakularne loki z polarem - Fryzury ślubne na długie włosy

7. Grube loki z diademem

Jeśli Twoimi ulubionymi i „koronowymi” stylizacjami są obszerne, duże loki, nie powinieneś też rezygnować z nich na wakacjach. W weselny nastrój łatwo wprowadzić piękną i uroczystą tiarę z koralikami i cyrkoniami.

Grube loki z tiarą - Ślubne fryzury na długie włosy

8. Etniczne kontrasty z grzywką

Cienkie loki są chaotycznie splecione, jakby zebrane w luźny, bujny warkocz. Jasne duże kwiaty z koralikami nadają lekki etniczny posmak, a idealnie proste grzywki tworzą ciekawą grę kontrastów.

Etniczne kontrasty z grzywką - fryzury ślubne dla długich włosów

9. Kwiatowa stylizacja

Świeże kwiaty to jedna z najlepszych ozdób fryzury panny młodej. Zwłaszcza jasne duże płatki na tle długich i teksturowanych loków. A pod nimi możesz ukryć drobne wady lub kilka podstawowych spinek do włosów.

Stylizacja Kwiatowa - Fryzury Ślubne dla Długich Włosów

10. Asymetryczna fryzura z welonem

Klasyczna długa fryzura wygląda bardzo interesująco i świeżo, ale lekko przesunięta na bok. Efekt dodatkowo podkreśla duża, kontrastująca spinka do włosów na grzywce po tej samej stronie.

Asymetryczna fryzura z welonem - fryzury ślubne dla długich włosów for

11. Ślubny ogon

Nawet prosty kucyk zamieni się w idealną fryzurę ślubną, jeśli odpowiednio dodasz objętość i starannie ułożysz loki. Użyj dużej wakacyjnej spinki do włosów zamiast zwykłej gumki.

Kucyk - Fryzury ślubne na długie włosy

12. Fryzura ślubna z piórami

Spinki do włosów i tiary to nie jedyny sposób, aby pięknie zaprojektować obszerny kok. Wykorzystano wszystko: koraliki, łańcuszki, wstążki i koronki, kwiaty, pióra, cyrkonie – a twoją fryzurę można oglądać bez końca.

Fryzura Z Piór - Fryzury Ślubne dla Długich Włosów

13. Wysoka fryzura z grzywką

Długie włosy idealnie nadają się do klasycznych wysokich fryzur, ponieważ pozwalają na wędrowanie. Z góry udekoruj przejście diademem – a podarte proste grzywki sprawią, że stylizacja będzie bardziej nowoczesna.

Wysoka fryzura z grzywką - fryzury ślubne dla długich włosów

14. Bułka wolumetryczna z cienkimi warkoczami

Każdy jest przyzwyczajony do wiązek małych loków, losowo ułożonych we wszystkich kierunkach, aby uzyskać objętość. Ale duże, gładkie loki nie wyglądają gorzej, zwłaszcza jeśli rozcieńczysz je cienkimi warkoczykami.

Obszerny kok z cienkimi warkoczami - Ślubne fryzury na długie włosy

15. Elegancka fryzura z peleryną

Jeśli nie podoba Ci się zwykły tiulowy welon, weź elegancką, haftowaną pelerynę na całą głowę. Niezbyt wysoka i dość ciasna fryzura jest dla niej odpowiednia, aby obraz nie wyglądał na nieporęczny.

Elegancka fryzura Cape Veil - fryzury ślubne dla długich włosów

16. Minimalizm wolumetryczny

Obszerne fryzury nie muszą być chaotyczne, bujne i z lokami sterczącymi we wszystkich kierunkach. Jeśli masz długie i gęste proste włosy, możesz zapleść je w taki obszerny warkocz.

Minimalizm wolumetryczny - Fryzury ślubne na długie włosy

17. Warkocz zamiast diademu

Jeśli lubisz objętość z przodu, ale nie lubisz dżetów, koralików i po prostu dużych dodatków, wykorzystaj swoją główną ozdobę – długie włosy. W sumie musisz zostawić kilka pasm i zapleść głowę obszernym warkoczem.

Warkocz zamiast tiary - Fryzury ślubne na długie włosy

18. Wysoka fryzura z ogolonymi skroniami

Ogolona whisky nie jest powodem do rezygnacji ze spektakularnych wysokich fryzur na wesele. Ale gładka stylizacja wolumetryczna z zaczesaną grzywką wygląda o wiele bardziej stylowo i nowocześnie zamiast loków.

Wysoka fryzura z ogolonymi świątyniami - ślubne fryzury dla długich włosów

19. Ślub Malwinka z welonem

Najprostsza Malvinka zamienia się w luksusową fryzurę ślubną, jeśli dodasz objętość i zwiniesz bujne loki. Bardzo wygodne jest zabezpieczenie welonu ozdobną spinką do włosów, która przytrzymuje boczne pasma.

Malwinka z welonem - Fryzury ślubne na długie włosy

20. Romantyczne zaniedbanie

Jeśli chcesz czegoś lekkiego i prostego, ale jednocześnie – świątecznego, to jest twoja opcja. Niech loki będą trochę nieostrożne i różnorodne, zamiast bułki – malvinki i długiego huku fantazyjnie splatającego się wokół skroni.


Aleksandra Kowalski
Edytor serwisu
Rate author
iHerba Polska